reklamı kapat

POPÜLER

Sevilen oyun Outlast kısa bir süreliğine ücretsiz

Humble Bundle kısa süreli kampanyasıyla oyun severlerin yüzünü güldürüyor! Çok ilgi gören korku oyunlarından biri olan Outlast‘e tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olmak mümkün!

Oynamanın yanında izlemenin de çok keyifli olduğu Outlast, 2013 senesinde çıkmıştı. Birçok yayıncının eğlenceli içerikler yaratmak için kullandığı bu oyun fazlasıyla jumpscare içeriyor. Bağımsız bir yapımcının elinden çıkan bu oyun kısa sürede çok sevilmişti. Dolayısıyla bu sene Outlast 2 gün yüzüne çıktı. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur‘un gözünden oynadığımız birinci oyun şimdi güzel bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Bu kadar popüler olmasına rağmen eğer hala Outlast’i oynamadıysanız oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Steam’da 31 liradan alıcı bulunan Outlast’e ücretsiz sahip olabilmek için Humble Bundle‘a üye olmak gerekiyor. DLC paketlerinin de dahil olduğu Outlast: Deluxe Edition’ı sepete atmanın ardından açtığınız bu hesabı Steam üzerinden doğrulamak gerekiyor. Ardından oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

Humble Bundle’ın yaz sonu indirimine dahil olan Outlast: Deluxe Edition’a ücretsiz sahip olabilmek için 23 Eylül Cumartesi akşamına kadar zamanınız var. Bu kazançlı fırsatı değerlendirmek için ise buraya tıklamanız yeterli.