reklamı kapat

POPÜLER

Civilization 6 strateji oyunu

Strateji oyunu severlere iPhone için Civilization 6 müjdesi [İndir]

Sevilen strateji oyunu serilerinden Civilization, 2016’da çıkardığı altıncı oyunu sonunda iPhone’a da getiriyor. Civilization 6, artık sadece iPad’de değil iPhone’da da oynanabilecek.

“Strateji oyunu” dendi mi akla gelen ilk isimlerden olan serinin son oyunu Civilization 6, PC’ye çıktığından bu yana iPad’de de oynanabiliyordu. Ancak oyun iPhone desteği sunmuyordu. Deneyimi daha küçük bir ekrana getirmeye hazır olan ekip, iPhone dağıtımını gerçekleştirmeye bugün başlayacak. Artık strateji oyunu sevenler, iPhone’ları üzerinden oyunu oynayabilecek. Üstelik daha önce oyunu iPad için satın aldıysanız yeniden bir ödeme yapmanız da gerekmiyor. Oyunu satın aldığınız hesaptan doğrudan oyunu indirip, oynamaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk 60 tur bedava

Diğer yandan oyunu ilk kez satın alacaklar için belirtelim oyun çok da ucuz değil. Bedava indirebileceğiniz oyunda ilk 60 turu para ödemeden oynayabiliyorsunuz. Ancak tam oyuna sahip olmak için 104,99 TL‘yı gözden çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca ayrı ayrı satılan paketlerle oyun deneyimini de zenginleştirebilirsiniz. Bu paketlerin fiyatı da 22,99 TL ile 39,99 TL arasında değişiyor.

iPhone 7 ve üstü modellerde oynanabilecek olan oyunun iPhone versiyonunun bugün içinde mağazada dağıtılmaya başlanması bekleniyor. Oyun yurt dışında iPhone versiyonunun satışını yüzde 60’lık indirimle satışa çıkacağı müjdelendi. Türkiye’de de benzer bir indirim olabileceğini belirtelim. Ancak şu an net bir açıklama yok. Unutmadan oyunun boyutunun da hayli yüklü olduğunu hatırlatalım. 3,4 GB boyutundaki oyunu indirmek için kısıtlı hafızaya sahip kullanıcıların hazırlık yapması gerekebilir. Oyunun iOS versiyonunu haberin devamında indirebilirsiniz.

Güncelleme: Oyunun iPhone versiyonunun dağıtımı gerçekleştirildi.

İlgili video

Oyunun iPad tanıtımı

  • Fiyat Ücretsiz (Deneme sürümü)
  • Boyut 3,4 GB
  • Yükle App Store