reklamı kapat

POPÜLER

Civilization VI

Strateji oyunu tutkunlarına müjdeli haber [Video]

Geçtiğimiz yılın ekim ayında bilgisayarlar için yayınlanan Civilization VI nihayet iPad için indirmeye sunuldu. Strateji severleri yıllardır ekran başına kilitleyen Civilization‘ın yeni oyunu Civilization VI bu kez iPad kullanıcılarını ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

En son 2010 yılında ana bir oyunla karşımıza çıkan seri, sonrasında 2014 yılında Beyond Earth adı verilen ve uzayda geçen bir yapımla oyuncularla buluşmuştu.  Strateji oyununun tam özellikli bir versiyonu olarak karşımıza çıkan oyunu dünyayla etkileşim kurmanın, imparatorluğu daha fazla genişletmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor. Zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız, sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Civilization VI’da Taş Devri’nden Bilgi Çağı’na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik ederek Dünya’nın Hakimi olmaya çalışıyorsunuz. Savaşıp, diplomasi yürütüceğiniz oyunda kültürünüzü geliştirmek ve tarihin en büyük liderleriyle rekabet edeceğiniz oyunun ilk 60 turunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Civilization VI’ın fiyatı geçici süreliğine indirimli

60 turdan sonrası için oyuncuların 30 dolar ödemesi gerekiyor. 4 Ocak’a kadar 30 dolardan satışa sunulacak oyunun fiyatı 4 Ocak‘tan sonra 60 dolara çıkacak.

VİDEO