reklamı kapat

POPÜLER

huawei

Huawei başarılarını tüm hızıyla sürdürüyor

 

Huawei başarılarına bir yenisini daha ekledi. P20 Pro modeliyle büyük bir başarıya imza atan şirket, IFA 2018 fuarından ödüllerle ayrıldı.

Özellikle dikkatleri üzerine çeken Huawei’nin yeni mobil yonga seti Kirin 980 ve yapay zekalı hoparlörü AI Cube haricinde, Huawei Locator ve yeni P20 Pro tasarımları da ödül aldı.

Kirin 980 yonga setinin, yüksek performans ve enerji verimliliği kombinasyonuyla uluslararası yayın organlarından 11 ödül aldığını belirtelim. Huawei AI Cube, AI destekli bir hoparlör ve 4G yönlendirici olarak çok işlevli olmasıyla tanındı.

Toplamda 17 ödül olan bu yeni ürünler, Huawei’nin tamamen bağlantılı bir yaşam tarzını desteklemek için tüketicilere akıllı, güçlü ve verimli yüksek kaliteli tüketici cihazları sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Huawei’nin yeni mobil yonga seti Kirin 980; Android Authority, Android Headlines, GadgetMatch, TechSpot, Android Central, Digital Trends, Expert Reviews, The Big Tech Question, Tom’s Guide ve Ubergizmo tarafından “IFA 2018’in En İyisi” ödülleri verildi. Kirin 980, Digital Trends tarafından “Editörün Seçimi” ve T3 tarafından da “İnovasyon Ödülü”ne layık görüldü.

Şirketin yeni yapay zekalı hoparlörü ve 4G yönlendiricisi AI Cube, TechRadar tarafından “En İyi Akıllı Hoparlör” ödülünü alırken, Talk Android ve Gear Diary tarafından da “IFA 2018’in En İyisi” ödüllerini kazandı.

Bir daha hiçbir eşyanızı kaybetmeme garantisi sağlayan HUAWEI Locator, GadgetMatch tarafından “IFA 2018’in En İyisi” ödülüne layık görüldü. Huawei P20 Pro’nun deri tasarımının da aynı ödüle layık görüldüğünü söyleyelim.

Huawei EISA tarafından da ödüllendirildi

IFA 2018’de Huawei, Avrupa İmaj ve Ses Derneği’nden de (EISA) bir ödül aldı. Huawei P20 Pro, şirketin kalite, tasarım ve performans konusundaki taahhüdünün yanı sıra şirketin şık ve güçlü cihazların tanıtımı konusunda uzun yıllara dayanan geçmişinin tanınmasıyla “EISA En İyi Akıllı Telefon 2018 – 2019” olarak adlandırıldı.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı P20 Pro