reklamı kapat

POPÜLER

HomePod mini Apple

Ekranlı Apple HomePod modeli yeniden gündemde

Teknoloji devi Apple, ilginç bir ürün üzerinde çalışıyor. Firma ekranlı bir HomePod geliştiriyor ve işte bu üründen yeni detaylar var;

Apple uzun zamandır bir ekrana sahip HomePod modeli ile gündeme geliyor. Firmaya yönelik sağlam kaynak Mark Gurman’a göre bu ürün çok uzakta yer alıyor.

Çünkü bu karma ürün henüz çok erken geliştirme aşamasında bulunuyor. Yani Apple’ın çıkışı yapması için daha çok zaman geçmesi gerekiyor. Bu ürünün 2022’nin sonuna kalabileceği iddia ediliyor.

Peki bu ekranlı HomePod için neler biliyoruz? Henüz nasıl görüneceği tam olarak bilinmeyen ürün söylendiği kadarıyla bir FaceTime kameraya sahip olacak.

Bu kamera ile ürün görüntülü konuşma için de aktif olarak kullanılabilecek. Bu açıdan kullanışlı duran cihaz, yine çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Bu ürünün de diğer Apple HomePod’lar gibi çok dikkat çekmesi beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, HomePod modelleriyle büyük bir başarı elde edemedi

Firmanın ilk HomePod’u biraz pahalı bulundu ve sesi güzel olmasına akıllı özellikleriyle geri planda kaldı. Apple ürün satmadığı için fiyatını indirdi ancak bu da fayda etmeyince orijinal HomePod satıştan kaldırıldı.

İlk HomePod gibi Türkiye’ye gelmeyen HomePod Mini genel olarak sevildi ancak o da pazarda devasa bir patlama yapamadı. Bu açıdan firma ekranlı seçenek için hiç acele etmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın