reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

AirPods Pro 2 ve AirPods 3’ün çıkış tarihleriyle ilgili son bilgiler

Yeni AirPods kablosuz kulaklıklarıyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Bloomberg‘in deneyimli editörlerinden Mark Gurman, teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen AirPods Pro 2 ve AirPods 3‘ün çıkış zamanıyla ilgili bilgiler paylaştı.

Gurman’a göre Apple, AirPods Pro 2’yi önümüzdeki yıl, AirPods 3’ü ise bu yılın sonlarına doğru satışa sunacak. Aktif gürültü engelleme performansına sahip AirPods Pro 2’nin güncellenmiş hareket sensörlerine ve fitness özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor. Pil ömrü konusunda bir iyileştirme gelip gelmeyeceği henüz netlik kazanmasa da biz yeni modelin daha uzun pil ömrüne sahip olacağını düşünüyoruz. Sapsız bir tasarım anlayışıyla gelmesini umduğumuz kulaklığın tasarımıyla önümüzdeki ay satışa sunulması beklenen Beats Studio Buds‘tan izler taşıması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 haricinde AirPods 3 de yolda

AirPods 3’ün de tasarım açısından AirPods Pro’ya benzeyeceği konuşuluyor. AirPods Pro’daki gibi kulak içi bir formda olması beklenmeyen modelin bir önceki modelden daha uzun bir pil ömrü sunacağı iddia ediliyor. 5.699 TL’lik Türkiye fiyatıyla çok konuşulan AirPods Max’in ise yeni bir versiyonunun yolda olmadığı söyleniyor. Ses ve aktif gürültü performansıyla dikkat çeken modelin yeni renk seçeneklerinin gelmesi muhtemel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın