reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2 LOG Konsept

AirPods Pro 2 için çıkış dönemi ve tasarım hakkında taze bilgiler

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz aylarda 3. nesil AirPods‘u tanıttı. Şimdi ise sıra merak edilen AirPods Pro 2 modeline geldi.

2. nesil AirPods Pro olarak isimlendirilme ihtimali de olan yeni kablosuz kulaklık, daha önce pazara 2022’nin üçüncü çeyreğinde çıkarılacak bilgisini taşıyordu. Model hakkında bugün açıklama yapan analist Ming Chi-Kuo, merak edilen ürünün 2022’nin sonunda geleceğini iddia etti. Görünüşe bakılırsa model eylül ayında iPhone 14 modelleriyle beraber lanse edilecek ve aynı zamanda satışa sunulacak.

Peki model nasıl görünecek? Ming Chi-Kuo’ya göre yeni model ile tasarım değişecek. Kulaklık kısımlarının aşağıya uzanan alt kısımları kaldırılacak bilgisi verilen ürün, bu açıdan Beats Fit Pro ile benzer bir yapıya sahip olacak.

Hemen aşağıda gördüğünüz Beats Fit Pro’dan farklı olarak üst kısmındaki kulak tutucu kısımlarının olması beklenmeyen AirPods Pro 2, kontrol sürecini ise tamamen sesli ve dokunmatik dış kısım üzerinden sunacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 çok merak ediliyor ve yüksek ihtimalle birçok sürpriz barındırıyor

Yeni model yüzde 99 ihtimalle Apple’ın sağlık ölçümü ve yerleşik olarak aktivite takibi yapabilecek ilk kablosuz kulaklığı olacak. Bu konularda halen tam olarak detaylı bilgiler yok. Ancak yeni kulaklık herhangi bir ekstra ürüne ihtiyaç olmadan birçok veriyi kayıt altına alabilir. Örneğin kulaktan sürekli olarak nabız ölçümü ya da sıcaklık yapılabilir. Bu cihaz aynı zamanda birçok spor verisini de kayıt altına alabilir.

İlginizi Çekebilir