reklamı kapat

POPÜLER

facetime

Elvis Presley’den ilham alan yeni Apple reklamı yayında [Video]

Apple, bugün iOS ve Mac kullanıcılarının bir seferde 32 kişiye kadar sohbet edebilmeleri için tasarlanan, yeni tanıtılan Grup FaceTime özelliğine odaklanan yeni bir reklam paylaştı. “A Little Company” adını taşıyan videoda, Elvis Presley’nin “Always Always Me” şarkısını söyleyenbir dizi farklı Elvis taklitçisi bulunuyor.

Lenovo

Grup FaceTime, görüntülü sohbet sırasında Animoji, Memoji ve filtreleri kullanmaya olanak tanıyan bir özelliğe de sahip. Ancak bu seçenek bugünkü videoda gösterilmiyor.

Grup FaceTime, iOS 12 beta sürümünde temel bir özellik olarak tanıtıldı, ancak iOS 12 Eylül sürümüne hazır değildi, bu yüzden Apple geçici olarak bu özelliği kaldırmıştı. Grup FaceTime, Apple’ın Ekim ayı sonunda piyasaya sürdüğü iOS 12.1’de yeniden piyasaya sürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12 ne gibi yenilikler sunuyor?

İşletim sistemi tüm sistemde performans iyileştirmeleri sunuyor. Kamera yüzde 70’e kadar daha hızlı açılıyor, klavye yüzde 50’ye kadar daha hızlı görüntüleniyor ve yazı yazarken daha fazla duyarlılık sunuyor. Sistemde birçok şey aynı anda çalışırken bile uygulamalar iki kata kadar daha hızlı açılıyor. iOS 12, 2013’te sunulan iPhone 5s’ten şimdiye kadarki en gelişmiş iPhone olan iPhone X’a kadar çok sayıda aygıta yönelik olması sayesinde, daha önceki tüm sürümlere göre daha fazla aygıtta performans iyileştirmeleri sunuyor.

Video