reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM5

En iddialı kablosuz kulaklık Sony WH-1000XM5 için ilk indirim fırsatı

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık için ilk indirim fırsatı geldi. Üst düzey bir kablosuz kulaklık modeli olarak karşımıza çıkan modelin fiyatı 9.899 TL‘den 9.099 TL‘ye düştü.

Birden çok mikrofonla gürültü engelleme özelliği sunan WH-1000XM5, uçak gürültüsünden insanların sesine kadar, daha fazla yüksek ve orta frekanslı sesleri engelleyebiliyor. Auto NC Optimizer özelliği sayesinde, takma koşullarına ve atmosfer basıncı gibi dış faktörlere bağlı olarak, gürültü engelleme performansı her zaman otomatik olarak optimize ediliyor. Sony tarafından geliştirilen yeni V1 işlemcisiyle güçlü ve kaliteli bir ses performansı vadeden kulaklıkta özel olarak tasarlanan 30 mm’lik sürücü kullanılıyor. Ses kodlama teknolojisi LDAC sayesinde WH-1000XM5, High-Resolution Audio ve High-Resolution Audio Wireless özelliklerini destekliyor. LDAC, Bluetooth sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileterek üst kalite bir deneyime imkan sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM5 uzun pil ömrünün yanında hızlı şarj özelliğine de destek veriyor

Kullanıcılar kulaklıktaki pili yüzde 100 şarj ettiklerinde 30 saate varan pil ömrü deneyimi elde edebiliyor. Pek tabii bu pil ömrü ANC kullanımına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kulaklıkta hızlı şarj özelliği de var. Kulaklığın pili 3 dakika şarj edildiğinde 3 saatlik bir kullanım imkanı sunuluyor.

Sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın