reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Temmuz 2024]

 - Güncelleme: 03 Temmuz 2024 12:14

Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasadaki en iddialı kablosuz kulaklıklardan biri olan model kaliteli ses performansını güçlü ANC özelliğiyle bir araya getiriyor. Aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkatleri üstüne çeken model bu konuda tüm övgüyü hak ediyor.

Yüksek frekanslı gürültüde büyük bir azalma için ortam sesi daha da doğru şekilde yakalanıyor. Sony WH-1000XM5 modelindeki  Auto NC Optimizer sayesinde, takma koşullarına ve atmosfer basıncı gibi dış faktörlere bağlı olarak, gürültü engelleme performansı her zaman otomatik olarak optimize ediliyor. Sony tarafından geliştirilen yeni Entegre İşlemci V1 üst düzey performansa katkı sağlıyor.  Yumuşak kenara sahip özel tasarım 30 mm sürücü birimiyle gelen kulaklıkta karbon fiber kompozit malzeme kullanılıyor. Yüksek frekans aralıklarında ses netliğini artırabilen kulaklıkta ses kodlama teknolojisi LDAC bulunuyor. LDAC, alışıldık Bluetooth sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileterek High-Resolution Audio kalitesi sunuyor. Kulaklık High-Resolution Audio Wireless özelliğini de destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

DSEE Extreme, Edge-AI ile sıkıştırılmış müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltiyor. Enstrümanları, müzik türlerini ve her bir şarkının kendine özgü unsurlarını dinamik şekilde tanıyarak, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getiriyor. Sohbete başladığınızda Speak-to-Chat müziği otomatik olarak durdurur ve ortam sesine izin veriyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle şu anda 11.899 TL‘ye satılıyor.

sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın