reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak Circus Electrique veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 9 Mayıs 2024 itibarıyla bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Circus Electrique oyunun verildi ve daha önce 110 TL’ye satılan oyun için şu açıklama geçildi. “Adını alternatif tarihte Londra’nın en ünlü eğlencesinden alan Circus Electrique, büyüleyici, hikâye odaklı RYO taktiklerini ve sirk yönetimini bir steampunk atmosfer ile buluşturuyor. Sıradan Londralılar gizemli bir şekilde azılı katillere dönüşünce, şehri kurtarma görevi Circus Electrique’in yetenekli performans sanatçılarına düşüyor. Bu hikâye, bu yetenekli bireyleri taktiksel sıra tabanlı çatışmalara sokuyor. Karşılarında ise Delirmiş Aynasızlar, yoldan çıkmış İngiliz Denizciler, agresif Sosyete Kızları ve Viktorya döneminin diğer tipik karakterleri bulunuyor. Circus Electrique’in yenilikçi Adanmışlık (Devotion) moral sistemi, karakterlerin performansını yalnızca çatışmalarda değil, aynı zamanda altı büyük bölgede yapılan destansı yolculuklar esnasında görev bilinciyle idare edilen gerçek sirk gösterilerinde de etkiler. Sirk Devleri (Strongmen), Ateş Üfleyenler, (Fire Blowers) Zincirden Kurtulma Sanatçıları (Escape Artists), Palyaçolar (Clowns) ve diğer klasik sirk performans sanatçılarının becerilerini test et. Toplamda 15 oynanabilir karakter var ve her biri derin taktiksel çatışma seçeneklerine sahip. Son derece abartılı düşmanlara karşı savaşmak için en ideal akrobatik sanatçı grubunu bir araya getir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma bundan önce Cat Quest II oyununu ücretsiz olarak vermişti. Bu oyun için şu açıklama geçilmişti: “Cat Quest II, kedilerin ve köpeklerin yaşadığı fantastik bir diyarda geçen, 2D açık dünya bir Aksiyon RYO oyunudur. Felingard’ın kedileri ve Lupus İmparatorluğu’nun gelişmekte olan köpekleri arasındaki bitmek bilmeyen savaşın ortasında geçen Cat Quest II, kendi rızalarının dışında bir araya gelmiş, tahtlarını geri alabilmelerini sağlayacak mırkemmel bir keşif yapmak için yola çıkmış iki kralın hikâyesini anlatır. Krallıklarını keşfederken ister kendi başına ister bir arkadaşınla beraber hem kedi hem de köpek olarak oyna.”

Epic ayrıca Orcs Must Die! 3 oyununu da ücretsiz olarak vermişti. Bu oyun içinse şu yazılmıştı: “Orcs Must Die! 3, Orc katletme çılgınlığını daha önce mümkün olabileceği düşünülmeyen bir seviyeye yükseltiyor. Tek başına veya bir arkadaşınla birlikte devasa bir tuzak ve silah cephaneliğini kullanarak kuşan. Ödüllü serinin bu yeni oyununda tiksinç Orc’ları kes, yak, savur ve çarp. Seriye yeni gelen Savaş Senaryoları, oyuncuları kurulan en büyük Orc ordularıyla karşı karşıya getiriyor. Kurulabilen Savaş Makineleri oyunculara bu işgalcileri yıkmak, bıçaklamak, kül etmek ve parçalara ayırmak için gerekli araçları sağlıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri