reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer Dragon Age Inquisition veriyor

 - Güncelleme: 17 Mayıs 2024 08:21

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 16 Mayıs 2024 itibarıyla tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Dragon Age Inquisition – Game of the Year Edition oyunu ücretsiz olarak verildi. Türkiye’de “Bu içerik şu anda platformunda veya bölgende mevcut değil.” uyarısının geçildiği oyun için yapılan açıklamada şunlar aktarıldı: “Gökyüzü yarılıp kaos yağmaya başladığında dünyayı ancak kahramanlar kurtarabilir. Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition’da Thedas’ın kurtarıcısı olun. Dünyayı kendi kaderinden kurtarmakla görevlendirilen Engizitör sizsiniz. Ancak önünüzde zor kararlarla dolu bir yol var. Thedas, çatışmanın eksik olmadığı bir yer. Gruplar sürekli birbirleriyle savaşırken daha da büyük ve şeytani bir işgal başladı. Peki siz ne yapacaksınız? Bölgeyi ancak siz ve şampiyonlarınız bir arada tutabilir. Ya hepsine liderlik edecek ya da düşeceksiniz. Keşfedilecek dev bir dünya — Keşfedilmeye tamamen açık olan Thedas dünyası hiçbir zaman bu kadar büyük veya ayrıntılı olmamıştı. Ele geçirebileceğiniz düşman bölgelerini keşfedin. Bilinmeyen yaratıklarla dolu gizli mağaraları gün yüzüne çıkarın. Thedas büyük ve tehlikeli, ancak sırlarını açığa çıkarmak zafer ve bozgun arasındaki farkı yaratabilir. Yoğun, stratejik çatışma — Dragon Age: Inquisition’da ölmenize neden olan yollar dışında yanlış bir oynama yolu yok. İsteğe bağlı stratejik görüş, çatışmaya hakim olmanızı sağlayan bir bakış açısı sunar. Bu görüşte plan yaparken zaman durur, ancak bu sizin tarzınıza uymuyorsa doğrudan ilerleyebilir ve arbaletleri konuşturabilirsiniz. Büyüleyici, seçim odaklı bir anlatım — Inquisition’da hangi savaşa kimin gönderileceğini belirlemenizin yanı sıra, Thedas’ın geleceğini şekillendirecek önemli kararlar da vereceksiniz. Her seçimin bir ağırlığı var ve eylemleriniz çeşitli sonuçlar doğurabilir. Son derece kişisel bir yolculuk olan Inquisition’da yanlış bir hamle, dünyanın fiziksel unsurlarını değiştirecek olay zincirlerini tetikleyebilir. Bu sayede Thedas ve kahramanlarınız size eşsiz bir his verir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ise Circus Electrique oyunun verilmiş ve oyun için şu açıklama geçilmişti: “Adını alternatif tarihte Londra’nın en ünlü eğlencesinden alan Circus Electrique, büyüleyici, hikâye odaklı RYO taktiklerini ve sirk yönetimini bir steampunk atmosfer ile buluşturuyor. Sıradan Londralılar gizemli bir şekilde azılı katillere dönüşünce, şehri kurtarma görevi Circus Electrique’in yetenekli performans sanatçılarına düşüyor. Bu hikâye, bu yetenekli bireyleri taktiksel sıra tabanlı çatışmalara sokuyor. Karşılarında ise Delirmiş Aynasızlar, yoldan çıkmış İngiliz Denizciler, agresif Sosyete Kızları ve Viktorya döneminin diğer tipik karakterleri bulunuyor.

Circus Electrique’in yenilikçi Adanmışlık (Devotion) moral sistemi, karakterlerin performansını yalnızca çatışmalarda değil, aynı zamanda altı büyük bölgede yapılan destansı yolculuklar esnasında görev bilinciyle idare edilen gerçek sirk gösterilerinde de etkiler. Sirk Devleri (Strongmen), Ateş Üfleyenler, (Fire Blowers) Zincirden Kurtulma Sanatçıları (Escape Artists), Palyaçolar (Clowns) ve diğer klasik sirk performans sanatçılarının becerilerini test et. Toplamda 15 oynanabilir karakter var ve her biri derin taktiksel çatışma seçeneklerine sahip. Son derece abartılı düşmanlara karşı savaşmak için en ideal akrobatik sanatçı grubunu bir araya getir.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER