reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer Farming Simulator 22 oyununu ücretiz olarak veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 23 Mayıs 2024 itibarıyla tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Farming Simulator 22 oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada ise şunlar paylaşılıyor: “Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 22 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!” Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ise Dragon Age Inquisition – Game of the Year Edition oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Türkiye’de “Bu içerik şu anda platformunda veya bölgende mevcut değil.” uyarısının geçildiği oyun için yapılan açıklamada şunlar aktarılmıştı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Gökyüzü yarılıp kaos yağmaya başladığında dünyayı ancak kahramanlar kurtarabilir. Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition’da Thedas’ın kurtarıcısı olun. Dünyayı kendi kaderinden kurtarmakla görevlendirilen Engizitör sizsiniz. Ancak önünüzde zor kararlarla dolu bir yol var. Thedas, çatışmanın eksik olmadığı bir yer. Gruplar sürekli birbirleriyle savaşırken daha da büyük ve şeytani bir işgal başladı. Peki siz ne yapacaksınız?

Bölgeyi ancak siz ve şampiyonlarınız bir arada tutabilir. Ya hepsine liderlik edecek ya da düşeceksiniz. Keşfedilecek dev bir dünya — Keşfedilmeye tamamen açık olan Thedas dünyası hiçbir zaman bu kadar büyük veya ayrıntılı olmamıştı. Ele geçirebileceğiniz düşman bölgelerini keşfedin. Bilinmeyen yaratıklarla dolu gizli mağaraları gün yüzüne çıkarın. Thedas büyük ve tehlikeli, ancak sırlarını açığa çıkarmak zafer ve bozgun arasındaki farkı yaratabilir. Yoğun, stratejik çatışma — Dragon Age: Inquisition’da ölmenize neden olan yollar dışında yanlış bir oynama yolu yok. İsteğe bağlı stratejik görüş, çatışmaya hakim olmanızı sağlayan bir bakış açısı sunar.

Bu görüşte plan yaparken zaman durur, ancak bu sizin tarzınıza uymuyorsa doğrudan ilerleyebilir ve arbaletleri konuşturabilirsiniz. Büyüleyici, seçim odaklı bir anlatım — Inquisition’da hangi savaşa kimin gönderileceğini belirlemenizin yanı sıra, Thedas’ın geleceğini şekillendirecek önemli kararlar da vereceksiniz. Her seçimin bir ağırlığı var ve eylemleriniz çeşitli sonuçlar doğurabilir. Son derece kişisel bir yolculuk olan Inquisition’da yanlış bir hamle, dünyanın fiziksel unsurlarını değiştirecek olay zincirlerini tetikleyebilir. Bu sayede Thedas ve kahramanlarınız size eşsiz bir his verir.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri