reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, Türkiye’deki oyun fiyatlarına yakında ciddi bir zam yapabilir

Epic Games Store, Türkiye’deki oyun fiyatlarına yakında ciddi bir zam yapabilir. Firma bölgesel fiyat sınıflarında güncelleme gerçekleştireceğini belirtiyor.

Epic Games Store kısa süre önce bazı kişilere “BÖLGESEL FİYAT SINIFLARINDA GÜNCELLEMELER” başlıklı şu e-posta’yı gönderdi: “Epic Games Store, dünyanın dört bir yanında bulunan kullanıcılarıyla geniş bir kitleye ulaşıyor. Ürünlerin farklı bölgelerde adil ve tutarlı bir şekilde fiyatlandırılmasını sağlamak amacıyla ortaklarımıza, ürün tekliflerine özel önerilen bölgesel fiyat sınıfları sunuyoruz. Şu anda bu bölgesel fiyat sınıflarını, mevcut kuralları ve döviz kurlarını en iyi şekilde yansıtacak şekilde güncelliyoruz. Yakın zamanda yapmadıysan her bölge için mevcut ürün fiyatlarını gözden geçirmeni öneririz. Fiyatlandırma stratejin, hedef kitlene değer sunarken sürdürülebilir bir ticari yapılanma kurmana yardımcı olur. Herhangi bir para biriminde fiyat güncellemesi yapman durumunda indirim etkinliklerine katılabilmen için 30 gün beklemen gerektiğini lütfen aklında bulundur.” İşte bu sınıf güncellemesi nedeniyle yakında birçok oyuna ciddi bir zam gelebileceği düşünülüyor. Steam’den farklı olarak halen “Türk Lirası” ile satış yapan ve bunu değiştirmemesi umut edilen şirket, birçok kişi tarafından “PC oyuncularının son kalesi” olarak görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Epic Games Store tarafından oyunculara şu an daha önce 25 TL’ye satılan The Big Con oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun için geçilen özet açıklama şöyle: “Meraklı ve alaycı bir lise öğrencisi olan Ali olarak oyna ve ülkeyi bir uçtan öbür uca dolaşacağın bir yolculuğa çıkmak amacıyla grup kampından kaç. Ama bu eğlence amaçlı bir yolculuk değil! Ali, ailesinin video dükkanını, onu kapatmaya çalışan kötü niyetli tefecilerden kurtarmak üzere çok önemli bir görevdedir. 90’ların çılgın Amerika’sında yabancıları kazıkla, yankesicilik yap ve halkı dolandır. Ve -aslında söylemeye gerek yok ama- bunların hiçbirinden annene bahsetme. Kimin dolandırılmayı hak ettiğine ve kimin yardıma ihtiyacı olabileceğine karar ver. Dünyayı kendi istiridyen gibi düşün (hey, inciler çok değerlidir!).” 

Firma ayrıca Town of Salem 2 oyununu da ücretsiz olarak veriyor. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyle: “Şirin ama tehlikeli Salem kasabasında geçen sürükleyici çevrimiçi çok oyunculu cinayet, aldatma ve hayatta kalma oyunu Town of Salem’e hoş geldiniz. Stratejinizin, zekanızın ve başkalarını okuma yeteneğinizin en büyük varlığınız olduğu bu heyecan verici sosyal çıkarım macerasına kendinizi kaptırın. Çok geç olmadan gerçeği ortaya çıkarabilecek misiniz, yoksa aldatma sizi yoldan mı çıkaracak?”

Epic Games Store adımları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri