reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store, ücretsiz Total War: WARHAMMER veriyor

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyunlar beğenilen Total War: WARHAMMER ve City of Brass oldu.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen en yeni oyun olan ve daha önce 345 TL‘ye satılan Total War: WARHAMMER için açıklama şöyle: “Yeni çağın şafağında yüzlerce saatlik oynanış sizi bekliyor. Total War: WARHAMMER efsanevi kahramanların, devasa canavarların, uçan yaratıkların, büyü gücü fırtınalarının ve kâbus gibi savaşçıların dünyasına hayat veriyor. İmparatorluğun yiğit insanları, intikamcı Cüceler, cani Vampir Kontlar ve Yeşilderili Kabilelerinin zalim Orkları ve Goblinleri olarak seferlere çıkın. Her Irk kendine has karakterleri, sefer mekanikleri, savaş meydanı birimleri ve oynanış tarzıyla diğerinden tamamen farklıdır.”

31 Mart-7 Nisan tarihleri arasında Total War: WARHAMMER yanında daha önce 29 TL’ye satılan City of Brass da ücretsiz oldu. Bu oyun için şu açıklama yapıldı: “Deneyimli BioShock geliştiricileri tarafından oluşturulan birinci şahıs aksiyon macera oyunu City of Brass’ta gözü pek bir hırsız olun. Pala ve çok amaçlı bir kırbaç kuşanarak Binbir Gece Masalları temalı gösterişli metropolün merkezine ulaşmak için herkesi kırbaçtan geçirecek, tuzak kurup oltaya getireceksiniz veya zamanınız tükendikçe ölümle yüzleşeceksiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Nisan-14 Nisan tarihleri arasında ise Rogue Legacy verilecek. Bu oyun için açıklama şöyle: “Herkesin kahraman olabileceği, kalıtımsal rogue-“LITE” oyunu. Her öldüğünde senin yerine farklı bir çocuğun geçecek. Bir çocuk renk körü, diğeri vertigo hastası bir cüce olabilir. Fakat sorun yok, çünkü hiç kimse mükemmel değildir ve sen de başarılı olmak zorunda değilsin.”

Diğer ücretsiz oyun ise şu an 33 TL’ye satılan The Vanishing of Ethan Carter olacak. Bu oyun açıklama da şöyle: “The Vanishing of Ethan Carter keşiflere dayalı, birinci şahıs bir gizem oyunudur. Esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak, Ethan’ın kayboluşunun ve ailesinin akıbetinin ardında yatan gerçeği keşfedeceksin.”

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti