reklamı kapat

POPÜLER

Epson EV100

Epson’dan hem projektör hem spot aydınlatma: EV-100 ve EV-105

Epson, özellikle perakende sektörü, galeri ve müzeler için yeni 2.000 lümenli WXGA özellikli aydınlatma projeksiyonlarını satışa sundu.

Advertisement

Türkiye’de piyasaya sürülen projektörlerden EV-100, beyaz renk alternatifiyle, EV-105 siyah renk alternatifiyle karşımıza çıkıyor. Cihazlar küçük boyutu, hareketli kafa yapısı ve kolay kurulumuyla dikkat çekiyor. LightScene EV-100’ün tasarımı, vitrinler ve sergiler gibi görselliğin ana konu olduğu çalışma alanları için ideal. 2.000 lümenli WXGA EV-100 ve EV-105, projeksiyon özelliğinin yanı sıra spot ışık olarak da kullanılabiliyor. Perakende sektörü, sergi salonları, mağaza vitrinleri, müzeler ve sanat etkinlikleri gibi küratörlü görsel ortamlar gerektiren tüm alanlar için aranan çözüm olan modeller; video veya hareketli desenler göstermek ve hatta harita görüntülerini küçük nesneler üzerine yansıtmak için kullanılabiliyor.

Epson’un yeni bir projeksiyon türüne adımı olarak nitelendirilen yeni modeller çok yönlülükleriyle dikkat çekiyor. Epson’un esnek lazer teknolojisi EV-100’e çok çeşitli montaj seçenekleri sunuyor.
EV-100 ve EV-105, uzman montaj veya kurulum gerektirmeden herhangi bir açıdan görüntü aktarabilir ve tavana, zemine veya bir aydınlatma rayına takılabilir. Modeller, portre olarak görüntü yansıtma ve çoklu üniteler ve büyük ekranlar için kenar kaynaştırma (edge blending) özelliklerine sahip.

Projektörler uzun garanti süreleriyle dikkat çekiyor

Her iki modelde de tüm Epson lazer projeksiyonlarında olduğu gibi toza karşı yalıtılmış filtresiz bir yapı mevcut. Garanti süresi ise 20 bin saat (5 yıl).

İlginizi çekebilir

Epson, drone eğitimini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor