reklamı kapat

POPÜLER

Riversong
Riversong

Yeni bir teknoloji markası daha Türkiye’de hizmet vermeye başladı; işte detaylar

Yeni bir teknoloji markası Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Giyilebilir teknoloji ürünleri haricinde akıllı ev sistemleri ve akıllı telefon aksesuarlarıyla tanınan Riversong‘un CEO’su konu hakkında açıklamada bulundu.

Riversong CEO’su Haitham Kalakeche, “Türkiye’deki perakende sektörünün değeri 2019’da 108 milyar sterline ulaştı. Türkiye ise hızla büyüyen genç nüfusu ile perakende sektörü için büyük fırsatlar sunuyor. Perakende sektörü Covid-19 krizine rağmen ekonomik bir büyüme yaşadı. Bu nedenle amacımız, daha saydam ve şeffaf bir uçtan uca müşteri deneyimi sağlamak için sektörü tamamen dijitalleştirerek mobil aksesuar sektöründe lider markalardan biri olmak istiyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Riversong markasını Türkiye’ye getiren NextOne da konuyla ilgili açıklamada bulunda

Riversong markasını Türkiye’ye getiren NextOne Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Gürsoy ise “Bu önemli ortaklık sayesinde Riversong ile ilişkimizi güçlendirmek ve markayı Türkiye’ye tanıtmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Riversong’u Türkiye pazarında güçlendirmemize yardımcı olacak doğru ürünü, doğru zamanda ve doğru yere getirme konusunda kararlıyız. Türkiye pazarı yüksek düzeyde bir büyüme yaşıyor ve istikrarlı bir ekonomik ilerleme göstermesi bekleniyor. Bu ortaklıkla da Riversong, dünya genelindeki mevcut gücünü arttırma amacı ile Türkiye pazarında büyümeyi hedefliyor” dedi.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept

İLGİLİ HABERLER