reklamı kapat

POPÜLER

Getir

Getir yeni bir ülkede daha hizmet vermeye başladı

Getir, Türkiye’den sonra Avrupa’daki büyümesini de tüm hızıyla sürdürüyor. Bu ayın başında İtalya’da hizmet vermeye başlayan Getir şimdi de Portekiz’de kullanıma sunuldu.

Bu yılın başında İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa ve İspanya operasyonlarını başlatan Getir hizmet verdiği ülke sayısını 8’e çıkardı. Çalışmalarını Lizbon’da da yürütmeye başlayan Getir, dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatmıştı. Ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Getir, hizmet verdiği ülkelere Avrupa’nın en büyük şehirlerini eklemeye devam ediyor. İtalya operasyonunu da başlatan şirket, geçtiğimiz haftalarda Barselona ve Madrid’de hizmet vermeye başlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Getir dünya genelinde büyümesini sürdürüyor

Getir kurulduğu ilk günden itibaren global bir marka olma hedefiyle çalışmalarını devam ettiriyor. Şirket bu yıl 1 milyar dolara yakın yatırım alarak 7.5 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaşmıştı. Kısa zamanda önemli bir başarıya imza atan şirket, Milano’da da hizmet veriyor. İtalya’da yeni şehirlerde de büyümeyi hedefleyen şirket, ABD pazarına da girmeye hazırlanıyor. Yıl sonunda ABD pazarına girecek şirketin önümüzdeki yıl yeni pazarlara girip girmeyeceğini ise hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S