reklamı kapat

POPÜLER

GetirBitaksi

Getir ve Bitaksi iş birliğinden doğan yeni bir hizmet: GetirBiTaksi

Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik iş birliği gerçekleştirdi. Getir kullanıcıları BiTaksi servisine Getir uygulamasından da ulaşabiliyor.

GetirBiTaksi olarak adlandırılan hizmet kapsamında kullanıcılar BiTaksi uygulamasına ek olarak artık şirketin içinde yer alan GetirBiTaksi’den de bulundukları yere kolayca taksi çağırabiliyor. Getir’in altıncı hizmeti olarak karşımıza çıkan GetirBiTaksi, BiTaksi’nin hizmet verdiği İstanbul ve Ankara’daki kullanıcıların hizmetine açıldı. GetirBiTaksi’nin gelecek dönemde daha farklı şehirlerde de kullanıma sunulması bekleniyor. Öncelikli büyük şehirlerde hizmete gireceği paylaşılan hizmetin hangi şehirlerde olacağı ise henüz açıklanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Getir dünya genelinde de büyümesini sürdürüyor

Getir, daha önceden BiTaksi’ye yatırım yapmış ve yüzde 35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. İki markanın güçlerini birleştirerek hayata geçirdiği GetirBiTaksi, kullanıcılara kolaylık sunması bekleniyor. Özellikle market uygulamasında vakit geçiren ve taksi çağırmayı düşünen kullanıcılar için bu özellik faydalı görünüyor. Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli stratejik yatırımlar yapan Getir, bu yılın başında İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa ve İspanya operasyonlarını başlatmıştı. Getir’in, Avrupa yolculuğunda hizmet verdiği en yeni ülke İtalya olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın