reklamı kapat

POPÜLER

Getir

Getir’in hizmet verdiği yeni ülke belli oldu

Çevrim içi market uygulaması Getir, hizmet verdiği ülkelere bir yenisini daha ekliyor.Bu yılın başında İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa ve İspanya operasyonlarını başlatan Getir’in, Avrupa yolculuğunda hizmet verdiği en yeni ülke İtalya oldu.

Dünya genelinde büyümesini sürdüren Getir, dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatmıştı. Ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Getir, hizmet verdiği ülkelere Avrupa’nın en büyük şehirlerini eklemeye devam ediyor. Italya operasyonunu da başlatan şirket, geçtiğimiz haftalarda Barselona ve Madri’de hizmet vermeye başlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Getir yeni ülkelerde de hizmet vermeye başlayacak; işte Getir’in yeni hizmete gireceği ülkeler

Kurulduğu ilk günden itibaren global bir marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Getir, bu yıl 1 milyar dolara yakın yatırım alarak 7,5 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaştı. İtalya ile hizmet verdiği ülke sayısını 7’ye çıkaran Getir, Milano’nun ardından İtalya’da yeni şehirlere yayılmayı planlıyor. Kısa bir süre içinde Portekiz pazarına ve yıl sonuna kadar da ABD pazarına girmeye hazırlanan şirket böylece Türkiye’ye ek olarak 1 yıl içinde 8 yabancı ülkede faaliyete geçmiş olacak. Getir’in önümüzdeki yıl yeni pazarlara girip girmeyeceğini ise hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın