reklamı kapat

POPÜLER

su altı scooter seaflyer

Eşsiz bir deneyim sağlayan “su altı scooter”: SeaFlyer [Video]

SeaFlyer su altı scooter ile dalış yapmak artık eskisi kadar zahmetli değil. Oldukça kolay kontrol edilebilir olması da su altı eğlenceniz sırasında rahat hareket edebilmeniz için bir artı.

Su altı atmosferi, insanların görmek isteyeceği türden hazineler barındırıyor. Ancak bu hazineleri keşfedebilmek için su altı dalışında biraz yetenekli olmak şart. Kişinin nefes kontrolünü sağlayabilme gerekliliği bir yana, diplere ulaşabilmek için belli bir miktar efor sarf etmek gerekiyor. Günler önce, dünyanın en küçük dalış sistemi NEMO’yu tanıtarak su altı dalışını kolaylaştıran başka bir ürünü sizlerle tanıştırmıştık. SeaFlyer ise güçlü motorları sayesinde sizi su üstünde ve su altında istediğiniz yere götürebiliyor. Bunun için scooter’ı çalıştırıp iki yanından kavrayarak gitmek istediğini yöne doğru çevirmeniz yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üstünde bir gösterge ekranı bulunuyor

4 kilo ağırlığındaki su altı scooter, çalıştırıldıktan sonra saatte 6,6 kilometre hız yapabiliyor. SeaFlyer, kullanıcısını tam 44 metre derinliğe kadar götürebiliyor ve şarjının tam olarak bitmesi yaklaşık 1 saat alıyor. SeaFlyer’ı çok özel kılan diğer bir özelliği ise üzerindeki gösterge ekranı. OLED teknolojisine sahip ekranda scooter’ın o anki hızı, suyun derinliği ve pil şarj yüzdesi görülebiliyor. Scooter, ayrıca batmayan bir yapıya sahip olduğu için kullanıcının elinden kaçtığında su yüzeyine çıkabiliyor. 699 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz SeaFlyer’ı daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.