reklamı kapat

POPÜLER

scooter Trident su altı

Denizde uçmak ister misiniz? İşte su altı kullanımına özel scooter [Video]

Suda daha hızlı hareket etmek için hazırlanan harika bir ürün görücüye çıktı. Su altına özel bir scooter olarak geçen Trident, çok eğlenceli gözüküyor.

Su altında daha keyifli vakit geçirmek isteyenler ve dalgıçlar için hazırlanan Trident, adeta denizin altında uçmanıza imkan tanıyor. Elle tutulması için tasarlanan ve sağ ile sol taraflarda birer motor bulunan scooter, kişileri yaklaşık olarak 7 km/s hıza çıkarabiliyor. Hız ayarı bulunan yani hassas bölgelerde yavaş hareket etmenize izin veren Trident, 50 metre derine kadar sorunsuz olarak inebiliyor ve görev yapabiliyor. Amatörler yanında profesyonellerin de dikkatini çekecek scooter, GENEINNO firması tarafından hazırlanmış. Rahatlıkla taşınabilecek yapıda olan ürün, turuncu ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor. Tam dolu piliyle (6.000 mAh) tam 45 dakika boyunca çalışan ürün, çok büyük havuzlar için de kullanışlı görünüyor. Maksimum itme kuvveti 12 kg olan Trident, 1.5 saatte tamamen doldurulabiliyor.

scooter Trident su altı
scooter Trident su altı
scooter Trident su altı
scooter Trident su altı
scooter Trident su altı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Su altına özel scooter Trident alınmayacak kadar pahalı değil

Elbette bunu yurt dışı için söylüyoruz. 690 dolarlık fiyat etiketi bulunan ürün, Türkiye’de sadece kur çarpımı üzerinden 4 bin TL‘ye yakın bir para ediyor. Özellikle su altı zenginliği yüksek bölgelerde çok keyifli zamanlar geçirmenize aracılık eden ürün, gücüyle ağır yüzücüleri de sorunsuz olarak hareket ettirebiliyor. Scooter’ın yapabildiklerini gösteren tanıtım videosunu sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.