reklamı kapat

POPÜLER

Ex Machina yönetmeninden yeni bir bilim kurgu filmi

Bilim kurgu filmlerinin ve kitaplarının önemli yazar ve yönetmenlerinden Alex Garland‘dan yeni bir bilim kurgu filmi daha geliyor. Üstelik filmin ilk oyuncusu belli olmuş durumda. Gelen haberlere göre Garland’ın yeni projesinin yıldızı Natalie Portman olacak.

The Beach, Dredd, Sunshine, 28 Days Later… gibi önemli yapımlara imza atan, kendini en son şu sıralar yurt dışında büyük yankı uyandıran Ex Machina ile yeniden hatırlatan Alex Garland, gelecek projesi için çalışmalara başlamış bile. Annihilation isimli yeni bilim kurgu filmi, aslında bir kitap uyarlaması. Jeff VanderMeer imzalı kitap serisi, doğa kanunlarının işlemediği “Area X” isimli bölgeye, tehlikeli ve gizli bir göreve giden biyologun maceralarını konu ediniyor. Ve gelen haberlere bakılırsa, o biyolog Natalie Portman ile vücut bulacak.

Natalie-Portman-Smile-Wallpaper
Ex Machina ile büyük beğeni toplayan Alex Garland’ın yeni filmini merakla bekliyoruz. Elbette ülkemizde vizyona girerse. Zira Amerika’da geçtiğimiz ay vizyona giren Ex Machina, ülkemiz salonlarında henüz kendine yer bulabilmiş değil.

YORUMLAR