reklamı kapat

POPÜLER

Yok Oluş

Netflix’ten Natalie Portman’lı Annihilation müjdesi [Video]

Oyuncu kadrosunda yer alan yıldız isimlerin yanında farklı konusuyla dikkat çeken Annihilation (Yok Oluş) Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecan uyandıran filmin ne zaman yayınlanacağı sonunda açıklandı.

Ex Machina, 28 Gün Sonra gibi fimleriyle tanıdığımız Alex Garland bu sefer farklı bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Başrolleri ise Başrollerinde Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson ve Gina Rodriguez gibi başarılı isimler üstleniyor.

Bu filmde Amerikan kıyı şeridi boyunca görülen uğursuz ve gizemli bir fenomen olan X Bölgesi giderek büyüyor. Biyolog ve eski asker Lena bu bölge içinde olduğu sırada kocasının başına ne geldiğini bulmak üzere bir göreve katılıyor. İçeri giren keşif ekibi, hem hayatlarını hem de akıl sağlıklarını tehdit eden, güzel olduğu kadar tehlikeli ve mutasyona uğramış bir tabiata ve canlılara ev sahipliği yapan bir dünya keşfediyor. Böylece var olan dünyanın yok oluşu başlıyor. Yeni bir dünyanın temelleri atılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yapımcılığını Paramount Pictures’ın üstlendiği film Amerika ve Çin dışında Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Bilim kurgu ve korku türlerini bir araya getiren bu yapım 12 Mart Pazartesi günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yok Oluş’un heyecan uyandıran fragmanını haberimizin girişinde, posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Poster