reklamı kapat

POPÜLER

“Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” kadrosunda sürpriz bir isim

Toplamda beş filmle izleyici karşısına çıkacak olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? oyuncu kadrosunu genişletiyor. Yapılan son haberlerle birlikte sürpriz bir ismin ikinci filmde rol alacağı ortaya çıktı.

Asıl ismi Fantastic Beasts And Where To Find Them olan kısa kitap J.K.Rowling tarafından senaryolaştırılmıştı. Başrolünde Oscar Ödüllü Eddie Redmayne‘nin yer aldığı yapımı kısa bir süre sonra seyredebileceğiz. Ona bu yapımda Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Samantha Morton, Ezra Miller, Colin Farrell, Faith Wood-Blagrove ve Jenn Murray gibi isimler eşlik edecek.

johnny-depp
Bizler hala merakla Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?‘ı beklerken ikinci filmden hayranları heyecanlandıran bir haber geldi. Johnny Depp devam hikayesinin oyuncu ekibine dahil oldu. Sevilen aktörün şimdilik hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Ancak Depp’in çok ufak bir rolle ilk filmde de görüleceği düşünülüyor.

Serinin ilk filmi Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?, 18 Kasım‘da vizyona girecek. David Yates‘in yöneteceği ikinci filme ise 2018‘de kavuşacağız.