reklamı kapat

POPÜLER

far cry 5

Far Cry 5’i sadece 5 dakikada bitirmenizi sağlayan gizli son

27 Mart’ta oyuncularla buluşacak olan Far Cry 5‘i sadece 5 dakikada bitirmek mümkün. Oyunun gizli sonu, daha en başında yapacağınız bir seçimle açılıyor.

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisinden sonra en popüler serisi Far Cry yeni oyunuyla oyuncularla buluşmak için gün sayıyor. Oyuncuların uzun zamandır Far Cry 3 atmosferini bir türlü yakalayamadığı seri yeni oyunla beraber bunu amaçlıyor. Far Cry 5’te oyun bir tarikatın ele geçirdiği ve insanlara zulmettiği bir alana gitmemizle başlıyor. Tarikat lideri Joseph Seed‘i tutuklamak için gittiğimiz bölgede ise işler düşündüğümüzden de hızlı bir şekilde karışıyor. Bir şekilde kendini yakalanmaktan kurtaran karakterimizin macerası ise tam olarak o an başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gizli son

Far Cry 5’i ise daha oyuna yeni başlamışken, ana hikayeye geçiş yapmadan bitirmek mümkün. Oyunun başında Joseph Seed’i tutuklamak için gittiğimiz kilisede, tarikat liderini kelepçeleme görevi bize veriliyor. Ancak Seed’in korkutucu atmosferine kapılıp onu tutuklama konusunda ikileme düşerseniz oyunun gizli sonunu açabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken karakteri kelepçelemeden bir süre beklemek. Böylece oyun ana hikayeye geçiş yapmıyor ve oyuncular jenerikle başbaşa kalıyor.

Tabii bu Ubisoft’un ilk kez denediği bir durum değil. Far Cry 4 oynayanlar da hatırlayacaktır, benzer bir sürpriz o oyunun başında da bulunuyordu. Orada da ana kötümüz Pagan Min karşısında yeterince sessiz kalırsanız oyunun gizli sonuna ulaşabiliyordunuz. 27 Mart’ta oyun severlerle buluşacak olan Far Cry 5’in fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

Far Cry 5 fragmanı