reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Force incelemesi

Vücudunuzun kontrolünü elinize almanın zamanı geldi. Aktivite bileklikleri özellikle nasıl yaşadığına ve sağlığına dikkat edenler için vazgeçilmez bir araç. Bu teknolojik aletlere gösterilen yoğun ilgi ürün çeşitliliğini de beraberinde getirdi

Akıllı telefonların da gücünü arkasına alan bu ufak yaşam koçlarının kabiliyetleri beklentilerin çok üzerine çıkmayı başarıyor. Aktivite bileklikleri arasında kendisine hatırı sayılır bir yer bulan Fitbit Force’u bir haftalık kullanımın ardından inceleme için masaya yatırıyoruz.

Fitbit’i ilk defa tek parça bileklik şeklinde üzerinde ufak sadece LED ışıklar bulunan küçük bir ekran ve farklı renk seçenekleri ile keşfettik. Fitbit Flex, Fitbit aktivite takip cihazları ailesinin en akıllısı olarak tanıtıldığında hem şık tasarımı hem de özellikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu ilk versiyondan aldığı destek ve kazandığı tecrübe ile karşımıza serinin daha akıllı ikinci jenerasyonu Fitbit Force çıktı. Kurulumu sadece birkaç dakika süren bileklik, internet sitesi aracılığıyla kullanıcı kaydı yapılarak boy, kilo ve yaş gibi verilerin girilmesinin ardından ölçümlerine başlıyor.

İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Fitbit Force incelemesi” için 6 cevap

 1. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Türkiye’de de satışa sunulmasını umuyoruz.

 2. Hasan Sanabasan dedi ki:

  türkiye fiyatının 500 liradan aşağı olmayacağı kesin, ama ne zaman gelecek? Zira ebay’den alması çok zahmetli.

 3. Fankertis dedi ki:

  Tanitimlarin altina urunu satin alabilecegimiz yerleri ve urun fiyatlarini yazmaniz bizi cok mutlu edecektir inanin.

 4. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Bu model henüz Türkiye’de satılmıyor. Ürün incelemesini Amerika’daki editörümüz Burak Özdoğan yazdı. Şu an Türkiye’de satılan Fitbit modellerine Apple Store’dan bakabilirsiniz. http://store.apple.com/tr/search/fitbit#!

 5. Barış Öktem dedi ki:

  Tek bir soru soracağım. Ben bunun bir alt modeline sahibim kullanıyordum fakat kolumu salladığımda ekstra adım olarak algıladığını görünce ne kadar sığ ve abartılmış bir cihaz olduğunu anladım ve artık takmıyorum isteyen varsa verebilirim.
  Ayrıca uykunuzu ölçtüğü iddia ediliyor fakat eğer siz başlatmazsanız uyuduğunuzu bile farkedemiyor. Yatağa girmeden önce aleti uyku moduna siz geçiriyorsunuz sonra da sabah o moddan çıkartmanız gerekiyor uyandığınızı bile anlayamayacak kadar aciz bir cihaz buna bu kadar para verip motivasyon sağlamak yerine haftada bir iki gün koşu yapın paranız cebinizde kalsın benim gibi avlanmayın.
  Bu da benim incelemem saygılar.

 6. Serhat Soyaltın dedi ki:

  Geç bir yanıt olacak ama almak isteyenleri aydınlatmak isterim ki bu tarz cahil yorumlara kanmayın.

  1- Tabi ki kolu salladığınızda adım olarak sayacak. Sonuçta hareket sensörlü bir cihaz. isterseniz siz ayak tabanınıza mikroçip taktırın ve kaç milimetre yürümüşsünüz onuda rahatlıkla görün.

  2- Uykunuzu ölçmek isterseniz, ertesi gün programı açıp, gece uyuduğunuz ve sabah uyandığınız saati girdiğinizde otomatik olarak uyku durumunuzu belirtecektir. Beyefendi sanırım NASA’da çalışıyor ki kendisinin uykuya dalıp, ne zaman uyandığını çözebilen cihazlarla karşılaşmış daha önce.

  Sonuç: Ben hayatım boyunca spor yaptım ve bir çoğunu lisanslı olarak yaptım. benim gibi sıradan spor severleri oldukça tatmin edeceğini düşündüğüm bir cihaz ki bende severek kullanıyorum.

  Saygılarımla