reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Force incelemesi

Vücudunuzun kontrolünü elinize almanın zamanı geldi. Aktivite bileklikleri özellikle nasıl yaşadığına ve sağlığına dikkat edenler için vazgeçilmez bir araç. Bu teknolojik aletlere gösterilen yoğun ilgi ürün çeşitliliğini de beraberinde getirdi

Akıllı telefonların da gücünü arkasına alan bu ufak yaşam koçlarının kabiliyetleri beklentilerin çok üzerine çıkmayı başarıyor. Aktivite bileklikleri arasında kendisine hatırı sayılır bir yer bulan Fitbit Force’u bir haftalık kullanımın ardından inceleme için masaya yatırıyoruz.

Fitbit’i ilk defa tek parça bileklik şeklinde üzerinde ufak sadece LED ışıklar bulunan küçük bir ekran ve farklı renk seçenekleri ile keşfettik. Fitbit Flex, Fitbit aktivite takip cihazları ailesinin en akıllısı olarak tanıtıldığında hem şık tasarımı hem de özellikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu ilk versiyondan aldığı destek ve kazandığı tecrübe ile karşımıza serinin daha akıllı ikinci jenerasyonu Fitbit Force çıktı. Kurulumu sadece birkaç dakika süren bileklik, internet sitesi aracılığıyla kullanıcı kaydı yapılarak boy, kilo ve yaş gibi verilerin girilmesinin ardından ölçümlerine başlıyor.