reklamı kapat

POPÜLER

Flipboard bilgisayar ekranlarına taşındı! [Video]

Kendi sosyal ağlarınızdaki iletilerin ve internet üzerindeki farklı içeriklerin adeta bir dergi formatında size sunulduğu Flipboard, mobil platformlar için tasarlanan, sosyal ağlar üzerinden paylaşım olanağı da sunan, gelişmiş bir içerik toplayıcısı…

Dünya genelinde büyük ilgi gören ve en iyi mobil uygulamalardan biri olarak kabul edilen Flipboard, artık sadece tablet ve akıllı telefonlarla sınırlı bir deneyim olmayacak. Uygulamanın merakla beklenen masaüstü sürümü yayınlandı. flipboardTemelde farklı mobil platformlardaki dokunmatik arayüzler baz alınarak konfigüre edilen Flipboard, bilgisayar ekranlarında daha iyi bir okuma deneyimi için özel olarak yapılandırıldı. Minimalist tasarımıyla dikkat çeken mobil sürümünün PC ve Mac sürümünde de aynı etkiyi bırktığı gözleniyor.

Masaüstü için optimize edilmiş metin yerleşimleri ve sayfa üzerinde kaydırma hareketleri de adeta akıllı telefon ya da tabletinizdeki Flipboard deneyimini masaüstü bilgisayarınıza taşıyor. Masaüstü sürümün mobil cihazlarınızla senkronizasyon özelliğine de sahip. Haberin devamında konuyla ilgili olarak yayınlanan videoyu bulabilir, Flipboard ile yeni web deneyimi hakkında fikir edinebilirsiniz. İyi seyirler!

VİDEO