reklamı kapat

POPÜLER

Flipboard

Türkçe desteği ile Flipboard içerikleri zenginleşiyor

Akıllı telefonların içeriğe ulaşma ve okuma alışkanlığımızı değiştirdiği günlerde yaşıyoruz. iOS ve Android platformlarında boy gösteren, sosyal medya ve haber sitelerindeki içerikleri dergi formatına dönüştürerek okumayı kolaylaştıran Flipboard uygulaması yayınlanan bir güncellemeyle Türkçe desteklediğini geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Bu güncellemeyle beraber sadece uygulamanın kategorilerinin Türkçeleşmesi değil, aynı zamanda uygulamanın dergi formatına uygun sunduğu sitelerin de Türkçe sitelerden seçilmesi mümkün hale geliyor. Bu sayede Flipboard’un RSS formatına uygun yayın yapan siteler Flipboard ile ortaklaşa çalışarak uygulamaya uygun formatta yayınlarının okunmasını sağlayabilecekler. Bunun için Flipboard’un internet sitesinde açıklanan adımları izleyerek internet sitenizi uyumlu hale getirmek ve Flipboard ile iletişime geçmek yeterli.

Flipboard ayrıca kullanıcıların kendi dergi derlemelerini de yapmalarına olanak tanıdığından, Türk kullanıcıların derlediği dergileri tek bir başlık altında erişime açmış durumda. Flipboard ile uyumlu Türkçe içeriklere ulaşmak için uygulamayı App Store’dan indirmeniz ya da güncellemeniz, ardından da içerik seçeneklerinden “Türkiye”yi seçmeniz yeterli olacaktır.

Flipboard: Your Social News Magazine

FiYAT
Ücretsiz*

BOYUT
iOS 16,9 MB
Android Cihaza göre değişir

YÜKLEMEK iÇiN
iOS Flipboard: Your Social News Magazine
Android Flipboard: Your Social News Magazine
*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Flipboard
Flipboard
Flipboard