reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Wakey

FM radyo destekli Anker Soundcore Wakey kablosuz hoparlör için indirim fırsatı [Mart 2024]

Anker Soundcore Wakey kablosuz hoparlörün fiyatı düştü. FM radyo özelliğine de sahip olan cihaz bu sayede internete ihtiyaç duymadan kullanıcıların radyo kanallarını dinleyebilmesine imkan tanıyor.

FM radyo, çalar saat ve hoparlör özelliklerini bir arada sunan Anker Soundcore Wakey modelinde iki adet USB-A bağlantı noktası yer alıyor. Bu bağlantı noktaları mobil cihazlarınızı şarj etmeye de olanak sağlıyor. Qi kablosuz şarj özelliğine de destek veren hoparlörde kullanıcılar mobil cihazlarını kablosuz olarak (10 watt) da şarj edebiliyor. Kablosuz şarj özelliği Samsung, Huawei, Xiaomi ve Apple markalarının akıllı telefon ve tabletleriyle uyumlu şekilde çalışıyor. Hoparlörün ön tarafında alarm zamanını görebilmek de mümkün. Bu kısımdan alarmı ertelemek ve ses düzeyini ayarlamak mümkün. Bluetooth erişimi için dokunmatik bir tuşa da sahip olan hoparlördeki LED ekran kendini ortamın ışığına göre ayarlayabiliyor. Ürünün LED ekranı parlaklığı ortama uyarlayabilen dahili bir sensöre sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Wakey hoparlörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Böylece oda karardıkça ekran da kararıyor ve güneş açınca aydınlanıyor. Bluetooth 5 bağlantı noktasına destek veren hoparlör şu anda yapılan bir indirimle piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 2.799 TL.

 

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın