reklamı kapat

POPÜLER

football manager

Football Manager 2019 Mobile’in çıkış tarihi belli oldu

Mobil platformlardaki başarılı oyunlardan biri olan Football Manager serisinin son halkası Football Manager 2019 Mobile’in çıkış tarihi belli oldu. SEGA tarafından yapılan açıklamaya göre futbol fanları tarafından merakla beklenen oyun, 2 Kasım’da indirmeye sunulacak.

Oyuncuların dünyanın en büyük kulüplerinden birini yöneteceği yapımda resmi Bundesliga lisansı da dahil olmak üzere pek çok yeni oyun özelliği ve iyileştirmeyle geliyor. Antreman özelliklerinde daha fazla kontrolün yer aldığı Football Manager 2019 Mobile’de oyuncular en üst düzey oyunculardan en iyi şekilde yararlanabiliyor. Alman kulüplerinin ve liglerinin de dahil edildiği oyunda oyuncuların temel bilgileri daha hızlı ve daha kolay öğrenmelerine olanak tanıyan yeni bir etkileşimli öğretici sistem de var.

Oyunda gol çizgisi teknolojisi ve VAR (Video Hakem uygulaması) gibi yenilikler de dahil edilmiş durumda. Football Manager 2019’da bunun yanında transfer görüşmeleri sırasında ajan geri bildirimi, yönetici ortamları, arayüz geliştirmeleri ve gelişmiş maç öncesi brifingler gibi özellikler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Football Manager 2019 Mobile ve Football Manager 2019 Touch ücretsiz mi olacak?

Üzülerek belirtmek istiyoruz. Her iki oyun da ücretsiz olmayacak ve isteğe bağlı oyun içi dijital alımları da içerecek.

Video