reklamı kapat

POPÜLER

FM 2019

Dört gözle beklenen Football Manager 2019’un çıkış tarihi belli oldu [Video]

Futbol tutkunları tarafından merakla beklenen Football Manager 2019’un çıkış tarihi ve yenilikleri belli oldu.Football Manager 2019, 2015’ten beri devam eden ikonik ‘Manager Man’ e veda ederek bir yöneticinin gözünden değiştirilecek olan oyuncular, büyük bir maç öncesinde tünele doğru ilerleyecek.

Yeniden tasarlanan logolar, yeni ve geliştirilmiş özellikler ve DFL Bundesliga lisansının ilk kez uygulanmasıyla, Football Manager 2019, gerçekçilik konusunda her zamankinden daha gerçekçi olmaya hazırlanıyor. Bugünden itibaren, SEGA onaylı dijital satış platformlarından Futbol Manager 2019’u (PC ve Mac için) önceden satın alan veya fiziksel perakendecilerden ön sipariş veren fanlar, lansmana kadar yüzde 10 indirim faydalanacak. SEGA onaylı bir dijital perakendeci ile önceden satın alma yapanlar, yönetimsel kariyerlerini, tamamen resmi bir Beta sürümünden başlayarak, iki hafta önce resmi çıkış tarihinden önce oynayabilecek.

Football Manager 2019 ile ilgili ilk detaylar Eylül sonuna doğru Football Manager website üzerinden ve oyunun resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacağını belirtelim.

Football Manager 2019 ne zaman satışa sunulacak?

Oyunun 3 versiyonu olan Football Manager 2019 (PC ve Mac), Football Manager 2019 Touch (PC, Mac, iOS ve Android) ve Football Manager 2019 Mobile (iOS ve Android) 2 Kasım’da satışa sunulacak.

Video