reklamı kapat

POPÜLER

telefon JerryRigEverything

Traş makinesi olarak a görev yapan ilginç telefon, en zorlu sağlamlık testinde [Video]

JerryRigEverything, yine çok ilginç modeli sağlamlık testine soktu. Bu sefer karşımızda traş makinesi olarak da görev yapabilen bir telefon yer alıyor.

Advertisement

Firmalar zaman zaman gerçekten çok ilginç modeller hazırlayabiliyor. İşte bunlardan birisi olan Jorsoo firmasının yeni model, bünyesinde bir traş makinesi taşıyor. Telefon gerçek anlamda üstte yer alan çift bıçak sistemiyle işlevsel olarak traş olmanıza imkan tanıyor. Bu ilginç modeli masaya yatıran JerryRigEverything ise, bildiğiniz üzere sağlamlıkla ilgileniyor. Baktığımız zaman model ekranını plastik bir kaplama ile koruyor. Diğer bölümleri de plastik olan telefon, bu sayede darbelere rahatlıkla dayanabiliyor. Çizilme konusunda ise iyi olmaya model, kamerasında da plastik bir lens kullanıyor. Bu da çizilme konusunda büyük bir sorun anlamına geliyor. İnanılmaz kalın olan telefon, bu açıdan bükülme testinden de rahatlıkla geçebiliyor. Telefon kolay kolay zarar görecek gibi görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son dönemdeki en ilginç telefon

Bünyesinde inanılmaz büyük bir hoparlör ve aşırı parlak bir LED ışık barındıran model, daha çok arazide vakit geçirmeyi sevenlere hitap ediyor. Büyük piliyle uzun süre kullanımda kalabildiği söylenen cihaz, gerçekten ilginç görünüyor. Ancak genel olarak bakıldığı zaman çok kullanışlı durmuyor. Sonuçta gelişmiş kablosuz şarj cihazları da bulunuyor.