reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro’nun motorlu ön kamerası için yapılan ilginç sağlamlık testi [İzle]

Bugün OnePlus 7 ile beraber lanse edilen OnePlus 7 Pro, biliyorsunuz motorlu bir ön kameraya sahip. Peki bu kamera tam olarak ne kadar sağlam?

OnePlus tarafından yayımlanan yukarıdaki videoya bakılırsa oldukça sağlam. Çentiksiz ve ekran deliksiz tam ekran tasarımını mümkün kılan bu kamera, firma tarafından söylendiği kadarıyla sadece yarım saniyede açılarak kullanmaya hazır hale geliyor. İşte bu hızlı çalışan kamera sistemi, tam 22.3 kg seviyesinde bir ağırlığı dahi rahatlıkla taşıyabiliyor. 300 binden fazla açılıp kapanmaya dayanan sistem, hesaplamalara göre tam beş yıl boyunca sorunsuz görev yapacak bir noktada bulunuyor. OnePlus 7 ile beraber hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara aşağıdaki haberde yer verdiğimiz OnePlus 7 Pro, sağlamlık konusunda öne çıkmayı bilen bir telefon olarak da dikkat çekmeyi biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 7 Pro aynı zamanda en zorlu sağlamlık testine de sokuldu

JerryRigEverything tarafından hazırlanan aşağıda izleyebileceğiniz bu test, modelin sağlamlığını yukardaki videodan farklı şekilde genel olarak değerlendiriyor. Bu test her zaman olduğu gibi ilk olarak ekran çizilme testiyle başlıyor. Ekranı Gorilla Glass 6 ile korunan telefon, bu açıdan benzeleriyle benzer bir çizilme performansı gösteriyor. Ön kamerası gövdeye gizli olmasına rağmen çizilmeye karşı dayanıklı olan telefon, ön kamerasını darbelerden koruyan bir özelliğe de sahip. Model yerleşik sensörleriyle düşmeyi algılıyor ve açık kamerayı hemen kapatıyor. Ekrana entegre parmak izi sensörü ekran çok çizilse dahi çalışmaya devam eden telefon, bükülme testinden biraz esneme yapmasına rağmen geçmeyi başarıyor.

Video