reklamı kapat

POPÜLER

Ford’dan “otomobilde uyumayı seven” bebeklere özel akıllı beşik [Video]

Ford İspanya tarafından geliştirilen proje, bebeklerini uyutmak için gece yola çıkmak zorunda kalan aileleri oldukça mutlu edecek.

Ford İspanya ve Espada y Santa Cruz tasarım stüdyosu tarafından ortak olarak geliştirlen akıllı beşik projesi bebeklerinin uyuması için gece yola çıkmak zorunda kalabilen çiftlere adeta merhem oluyor. Sürüş sırasında motor sesi, ışık ve ambiyans gibi tüm etmenlerin analiz edilerek entegre edildiği beşik akıllı cihazlar üzerinden, geliştirilen uygulama vasıtasıyla kontrol edilebiliyor. Projenin en önemli detaylarından birisi de hafıza özelliği sayesinde kullanıcıların gerçekleştirdikleri sürüşleri kaydedebiliyor olması. Bu sayede bebeğinizin en çok hoşlandığı rotayı belirleyerek onu sürekli orada götürüyormuş hissini verebiliyorsunuz. Max Motor Dreams adı verilen beşik yeni nesil C-Max ve S-Max’in tanıtımı kapsamında çekiliş yoluyla hediye ediliyor.


Bu arada bebeğinizin büyüdüğünde “Demek beni böyle kandırdınız.” cümlesine vereceğiniz cevabı da şimdiden düşünseniz hiç fena olmaz. İlgili videoya haberin girişinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR