reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite

Fortnite, Türkiye’deki V-Papel ücretlerini güncelledi

Fortnite bugün “Türkiye’deki V-Papel ve gerçek parayla alınan içerik paketi tekliflerimizin bedellerini güncelledik” açıklamasını yaptı.

Bu konuda Fortnite tarafından yapılan “Ekim 2023’te Çek Cumhuriyeti, Danimarka, para birimi olarak euro kullanan ülkeler, Macaristan, Japonya, Norveç, Polonya, Romanya, İsveç, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri için gelecek Fortnite fiyatlandırma düzenlemesi” başlıklı açıklamada şunlar aktarıldı: “Herkese selam! Çek Cumhuriyeti, Danimarka, para birimi olarak Euro kullanan ülkeler, Macaristan, Japonya, Norveç, Polonya, Romanya, İsveç, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD doları kullanılan tüm mağazalar dahil) için V-Papel ve gerçek parayla alınan içerik paketi tekliflerimizin bedellerini 27 Ekim 2023’te güncelliyoruz. Bu düzenlemeler enflasyon ve kur dalgalanmaları gibi ekonomik etmenlere dayanıyor ve kısa süre önce Birleşik Krallık, Kanada ve Meksika için gerçekleştirdiğimiz benzeri fiyatlandırma düzenlemelerini takip ediyor. Not: Bu değişiklikler, Fortnite Tayfası aboneliğinin bedelini etkilemeyecek. Şu paketlerin fiyatları gelecekte tekrar mevcut olduklarında düzenlenecek: Öteki Taraf Paketi, Kemik Kadro Paketi, Vampir Drift Görev Paketi, Güzide Akademisi Görev Paketi ve Transformers Paketi. Bazı mağazalardaki fiyatlar, aşağıda belirtilen fiyatlardan biraz farklı olabilir.” Yapılan güncelleme sonrasında fiyatlar şöyle oldu:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son dönemde birçok firma ücretlerini enflasyon ve kur dalgalanmaları gibi ekonomik etmenlere bağlı olarak güncelledi ve güncellemeye de devam edecek. Bu durumun genel olarak sadece Türkiye’yi kapsamadığını belirtelim. Yurt dışında da enflasyon kendisini ciddi şekilde hissettiriyor.

Fortnite gelişmeleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER