reklamı kapat

POPÜLER

Fossil Gen 5 LTE akıllı saat

Fossil Gen 5 LTE

Skagen Jorn Hybrid HR

Michael Kors Access Gen 5E

Fossil Gen 5 LTE akıllı saat tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Akıllı saat pazarının öne çıkan isimlerinden Fossil, CES 2021’i de boş geçmedi. Firmadan Fossil Gen 5 LTE akıllı saat geldi.

Advertisement

Fossil Gen 5 LTE, firmanın yuvarlak tasarımı benimseyen en yeni modeli oldu. Gücünü Snapdragon 3100 işlemciden alan ve WearOS işletim sistemi kullanan akıllı saat, isminde de geçtiği üzere LTE bağlantı desteği taşıyor ve GPS ile nabız sensörüne sahip. Bir akıllı saatten beklenen her şeyi yapabilen ürün, 349 dolarlık bir fiyata sahip. Bu arada Fossil’in diğer markasından aşağıda görebileceğiniz Michael Kors Access Gen 5E akıllı saat modeli de gelmiş durumda. Bu WearOS işletim sistemi üzerine kurulan ve direkt olarak kadınlara hitap eden saat, yine yuvarlak yapıda ve LTE olmadığı için 250 dolarlık bir fiyata sahip. Fossil’den aynı zamanda yine aşağıda yer alan, 195 dolarlık Skagen Jorn Hybrid HR hibrit akıllı saat modeli de geldi. Bu saat hibrit yapısıyla 2 haftalık bir pil ömrü sunuyor.

Skagen Jorn Hybrid HR

Michael Kors Access Gen 5E

Fossil Gen 5 LTE öncesinden firmadan Hybrid Smartwatch HR Monroe akıllı saat gelmişti

Hybrid Smartwatch HR Monroe, 38 mm kasa boyutuyla direkt olarak kadınlara hitap ediyordu. Tasarımı ve renk seçenekleri de kadınların dikkatini çekebilecek gibi görünen saat, iki farklı renkte geliyor. Bu model tam olarak hibrit yapıya sahip. Yani akıllı özellikler ile analog kollar bir araya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yapı sayesinde 2 haftalık pil ömrü sunan ürün, nabız, hava durumu, tarih ve atılan adım gibi verileri orta kısımdaki ekranda gösteriyor. Sürpriz olmayacağı üzere su geçirmeyen ve beraberinde gelen kayışlar yine kadınlar hedeflendiği için çok ince olan saat, iOS ile Android akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 LE üzerinden haberleşiyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran en yeni bisikletlerden