reklamı kapat

POPÜLER

Fossil Hybrid Smartwatch HR Monroe akıllı saat

Fossil’den kadınları odak noktasına alan hibrit akıllı saat

Akıllı saat pazarının öne çıkan isimlerinden Fossil, bu sefer kadınları odak noktasına alan Hybrid Smartwatch HR Monroe modelini tanıttı.

Fossil Hybrid Smartwatch HR Monroe, 38 mm kasa boyutuyla direkt olarak kadınlara hitap ediyor. Tasarımı ve renk seçenekleri de kadınların dikkatini çekebilecek gibi görünen saat, spesifik olarak şimdilik yukarıda gördüğünüz iki farklı renkte geliyor. Bu model başlıkta da dediğimiz gibi hibrit yapıya sahip. Yani akıllı özellikler ile analog kollar bir araya geliyor. Bu yapı sayesinde 2 haftalık pil ömrü sunan ürün, nabız, hava durumu, tarih ve atılan adım gibi verileri orta kısımdaki ekranda gösteriyor. Sürpriz olmayacağı üzere su geçirmeyen ve beraberinde gelen kayışlar yine kadınlar hedeflendiği için çok ince olan saat, sadece 16 MB dahili depolamaya sahip ve iOS ile Android akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 LE üzerinden haberleşiyor. Her türlü kalemde aktivite takibi yanında nabız da ölçebilen ürün, 50 dakika şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşabiliyor. Model elbette telefon bildirimlerini de temel seviyede gösterebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fossil Hybrid Smartwatch HR Monroe akıllı saat güzel bir hediye olabilir

Buradan elde edebileceğiniz şık modelin yurt dışı satış fiyatı seçilen kayış ve renge bağlı olarak 195 dolar ila 215 dolar arasında değişiyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran en yeni bisikletlerden