reklamı kapat

POPÜLER

Fossil Hybrid HR akıllı saat
Fossil Hybrid HR akıllı saat
Fossil Hybrid HR akıllı saat

Pil ömrüyle oldukça öne çıkan hibrit akıllı saat: Fossil Hybrid HR

Akıllı saat dünyasının öne çıkan isimlerinden Fossil, yeni bir hibrit model daha tanıttı. Piliyle fark yaratan Fossil Hybrid HR görücüye çıktı.

Her gün şarj edilmesi gereken bir akıllı saat istemeyenlerin imdadına son dönemde sayıları artan hibrit akıllı saatler yetişiyor. İşte bunların en yenisi de Fossil Hybrid HR oluyor. Yuvarlak bir gövdesi bulunan model, standart saat altyapısı ile akıllı özellikleri bir araya getiriyor. Model bu hibrit yapıyı merkezine yerleştirilen e-ink (e-mürekkep) ekranıyla sağlıyor. Android ve iOS cihazlar ile Bluetooth 4.2 üstünden haberleşen saat, birçok konuda bilgiyi inanılmaz az enerji harcayan e-ink ekranında gösteriyor. Burada telefon bildirimlerine kadar birçok kalemde bilgi alınabiliyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre iki haftadan daha uzun bir pil ömrü bulunan model, bu sayede şarj etmeyi unutacağız seçenekler arasına yerleşiyor. Pil ömrü adeta bir akıllı bileklik kadar iyi olan cihaz, nabız ölçümü de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fossil Hybrid HR gerçekten şık bir hibrit akıllı saat

Deri, silicon ya da paslanmaz çelik kayış ile tercih edilen ve 42 mm çapındaki kendi gövdesi de paslanmaz çelik olan saat, tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmiyor. Başlangıç fiyatı 195 dolar olan model, kadınları da kapsama alanına alan güzel versiyonlara sahip. Çıkışın 18 Kasım itibariyle yurt dışında başlayacağını belirtelim. Modeli aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı saati