reklamı kapat

POPÜLER

Q Wander | Q Marshall

Q Grant

Q Motion

Fossil yeni akıllı saatleri ve aktivite bilekliklerini tanıttı

16 Mart 2016

Giyilebilir teknolojiler alanında iddialı bir konuma gelmeyi amaçlayan Fossil, yeni cihazlarını görücüye çıkarmaya devam ediyor. Daha önce yaptığı açıklamayla 100’den fazla cihazı piyasaya sürmeyi hedeflediklerini belirten Fossil, bu hedefine yavaş yavaş yaklaşıyor.

Duyurulan cihazlardan iki tanesi Android Wear‘lı Q Wander ve Q Marshall‘dan oluşuyor. 44 milimetre ve 46 milimetre boyutlarında gelen cihazlar için farklı kayış seçeneklerinin de sunulacağı belirtiliyor. Satış fiyatının ise 275 dolar olacağı ifade ediliyor.

Mekanik ve akıllı saati başarılı bir şekilde birleştiren Smart Analog serisine dahil olacağı belirtilen Q Grant saatlerin ise 175 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. Son olarak aktivite takibi yapabilen ve arama ile mesaj bildirimleri verebilen Q Motion‘ın ise 95 dolara kullanıcılarla buluşacağı açıklananlar arasında yer alıyor. Ünlü saat üreticisinin üretmeyi planladığı saatlerin arasında Chaps, Diesel, Emporio Armani, Kate Spade, Michael Kors, Misfit ve Skagen gibi ünlü markaların yer alacağı dile getiriliyor. Fossil bu kadar fazla giyilebilir cihazı piyasaya sürerek pazarda hakimiyet kurmayı amaçlıyor. Söz konusu cihazların ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

YORUMLAR