reklamı kapat

POPÜLER

Fossil’in uygun fiyatlı yeni bilekliği görücüye çıktı

Geçtiğimiz yıl Misfit’i bünyesine kattıktan sonra  Q Founder adlı ilk nesil akıllı saatini tanıtan Fossil, bir süre sessiz kaldıktan sonra şimdi de Misfit’i satın almasının ardından piyasaya süreceği ilk giyilebilir aktivite takip cihazıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Fossil daha önce de Q serisinde giyilebilir cihazlar piyasaya sürmüştü. Bu cihazlarda sıradan aktivite takip özellikleri yer alsa da uyku takibi özelliğinin olmaması önemli bir eksi olarak göze çarpıyordu. Misfit’i satın almasının ardından şirketin deneyimlerinden faydalanmaya başlayan Fossil, Q Motion ile alışılmış aktivite takip özellikleriyle birlikte uyku takibi özelliği de sunuyor. Tasarım olarak Misfit’in Ray adlı bilekliğine oldukça benzeyen cihaz, “Smart Tap” özelliğiyle daha işlevsel bir hale geliyor. Cihaza dokunarak şarkılar arasında geçiş yapılabiliyor veya fotoğraf çekimi gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. Ayrıca cihazın bileklik haricinde kolye olarak da takılabileceği söyleniyor ancak bu özelliğin Fossil tarafından şimdilik onaylanmadığını belirtmemiz gerekiyor.

6 ay pil ömrü ile kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak olan Q Motion’ın 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık gösterdiği ifade ediliyor. 95 dolar fiyatıyla bütçe dostu olan cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Fossil’in uygun fiyatlı yeni bilekliği görücüye çıktı” için bir cevap

  1. Hakan dedi ki:

    Piyasada Xiaomi Mi Band varken 95$ pek bütçe dostu sayılmıyor. Fakat 6 ay pil ömrü gerçekten etkileyici..