reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Music Frame.

Fotoğraf çerçevesi gibi hoparlör Samsung Music Frame Türkiye’de satışa çıktı

CES 2024 fuarı kapsamında tam olarak bir fotoğraf çerçevesi gibi hazırlanan hoparlör Samsung Music Frame görücüye çıkarılmıştı.

Samsung Music Frame, Samsung’un The Frame TV serisi ile elde ettiği başarının bir sonraki seviyesi konumunda yer alıyor. The Frame TV ile adeta tablo gibi görünen televizyonlar karşımıza çıkaran, bu televizyonlar için her eve uyum sağlaması adına farklı çerçeveler satan Samsung, CES 2024’te tanıttığı Samsung Music Frame ile benzer altyapıyı müzik tarafına getirdi. Sonos / Ikea ortaklığından çıkan Symfonisk serisini akla getiren yeni ürün, bir fotoğraf çerçevesi gibi görünüyor ve Samsung tarafından, “Bu özelleştirilebilir hoparlör modeli sanat eseri veya fotoğraf sergileyebilen modern bir resim çerçevesi gibi kamufle olarak bulunduğu ortama uyum sağlıyor.” açıklaması ile öne çıkarılıyor. 2024 Samsung TV’ler ve soundbar’larla eşleştirildiğinde surround ses sağlayabilen veya bağımsız bir kablosuz hoparlör olarak da çalışabilen Q-Symphony teknolojili model, taşıdığı hoparlörler ve woofer ile yüksek bir ses iddiasında. Bugün itibarıyla Türkiye’de satışa sunulan Samsung Music Frame (SAMSUNG HW-LS60D olarak da geçiyor), buradan 14.699 TL fiyatla satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CES 2024 kapsamında Samsung başka duyurular da yapmıştı. Örneğin tanıtılan yeni QD-OLED TV modeli S95D, parlama önleyici mat bir kaplama ile geliyor ve bu sayede birçok TV’den farklı olarak konumlandırılan her ortamda dikkati dağıtan yansımaları ortadan kaldırabiliyor. Parlamayı engellerken bazı rakiplerden farklı olarak görüntü kalitesini düşürmeyen şirket, S95D için en üstte 77-inç boyutunu sunuyor ve bu modelde 144 Hz yenileme hızı bulunuyor. Yani akıcı bir oyun deneyimi için de çok güçlü bir seçenek olan QD-OLED TV, henüz net bir sayı verilmiyor ancak firmanın en parlak OLED panelini kullanıyor. Daha alttaki seçenek olan S90D’de yansıma önleyici katmana yer vermediği açıklanan Samsung, bağlantı ünitesi “One Connect Box” ile gelen ince yapıdaki yeni OLED televizyonları ile iddiasını güçlendiriyor.

Samsung Music Frame yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER