reklamı kapat

POPÜLER

Fujifilm Instax Share SP-3
Fujifilm Instax Share SP-3
Fujifilm Instax Share SP-3
Fujifilm Instax Share SP-3
Fujifilm Instax Share SP-3

Fujifilm’den yeni film formatına özel mobil fotoğraf yazıcısı: Instax Share SP-3

Fotoğraf sektörünün ikonik markalarından Fujifilm, yeni film formatına özel mobil fotoğraf yazıcısı Instax Share SP-3 modelini tanıttı.

Şirketin yaz aylarında duyurduğu kare (SQUARE) Instax film formatına özel olarak hazırlanan yeni Instax Share SP-3, ilk bakışta şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İlk olarak 2014 yılında hayatımıza giren ailenin üçüncü versiyonu olan yazıcı, yeni film formatı haricinde SP-2 ile benzer şekilde çalışıyor. Fotoğraf baskılarını sadece 10 saniyede çıkarabilen ürün, akıllı telefonlarla Wi-Fi üzerinden bağlantı kuruyor. Bu noktada hem iOS hem de Android desteği bulunan mobil yazıcı, söylendiği kadarıyla yüksek fotoğraf kalitesi vadediyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan ürün, dahili bataryasıyla 160 baskı yapabiliyor. Şarj ise USB üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Fujifilm Instax Share SP-3
Fujifilm Instax Share SP-3

Fujifilm Instax Share SP-3 ile anıları saklayın

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün olan yazıcı, uygulaması üzerinden fotoğraf kolajları oluşturabiliyor. Fotoğraflar üzerine sosyal medya hesaplarından ilginç içerikler aktarabilen ürün, elbette Fujifilm aynasız fotoğraf makineleriyle de bağlantı kurabiliyor. Çektiği fotoğrafları fiziksel hale getirmek isteyenlerin bayılacağı yazıcı, kasım ayında raflardaki yerini alacak. Mobil fotoğraf yazıcısının harici olarak satılan Fujifilm film paketlerine baskı yaptığını tekrardan belirtmekte fayda var.