reklamı kapat

POPÜLER

Kaspersky Lab’dan iOS için ücretsiz VPN uygulaması: Kaspersky Secure Connection

Artık herkes internet üzerinden ücretsiz bir şekilde edinilebilen araçlar kullanarak, güvensiz Wi-Fi ağlarına bağlanan insanların online faaliyetlerini (özel yazışmaları, gönderip aldıkları dosyaları, finansal bilgileri gibi birçok veri dahil olmak üzere) görüntüleyebiliyor. Ayrıca ne yazık ki her dört Wi-Fi bağlantı noktasından biri korunmuyor.iOS cihazları için de kullanıma sunulan Kaspersky Secure Connection, güvenilir bir şekilde trafiği şifrelemenin yanı sıra, kullanıcıya şifreleme yapılması gereken durumları haber veren yeni nesil bir VPN uygulaması. Kaspersky Secure Connection, Windows, macOS X ve Android platformlarına ek olarak iOS için de kullanıma sunuldu.

Uygulamanın iOS sürümü ile isteğe bağlı olarak, sürekli bir şekilde, istenildiği zaman veya güvensiz bir ağa bağlanıldığında otomatik olarak devreye girecek şekilde trafik şifrelenebiliyor. Ücretli sürümündeyse veri trafiğinin hangi sunucuya gideceği seçilebiliyor. Örneğin, Almanya’daysanız trafiğin ABD’deki sunucularca şifrelenmesini isteyebiliyorsunuz. Uygulama, varsayılan olarak, en az yükü bulunan en yakın sunucuyu seçiyor.

iOS kullanıcılarına ücretsiz VPN uygulaması: Kaspersky Secure Connection

Ücretsiz çözüm, sınırsız sayıda cihaz için günde 200 (My Kaspersky portalına bağlanırken 300) megabayt şifreli trafik sunuyor. Ücretli sürüm ise hangi işletim sisteminde olursa olsun, 5 cihaza kadar bir aylığına veya bir yıllığına sınırsız trafik sunuyor. Çoklu platform çözüm, ek olarak, şifrelenmiş trafikle ilgili istatistiklere My Kaspersky portalı üzerinden erişim sağlıyor. Uygulamanın iOS uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.