reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick indirim

Xiaomi Mi TV Stick indirim

Xiaomi Mi TV Stick

Full HD destekli Xiaomi Mi TV Stick için indirim kampanyası

Akıllı bir televizyona sahip değilseniz Netflix ve YouTube gibi uygulamaları bu televizyonlarda kullanmak ne yazik ki mümkün değil.

Xiaomi Mi TV Stick satın almanız durumunda eski televizyon modellerinde bu tarz uygulamalar veya oyunlar kullanılabiliyor. Xiaomi Mi TV Stick için yeni bir indirim fırsatı geldi. Medya oynatıcısının fiyatı 899 TL‘den 629 TL‘ye geriledi. HDMI destekli televizyon modelleriyle çalışan cihaz HDMI üzerinden bağlantı kuruyor. Dört çekirdekli bir işlemciden güç alan cihazda bu işlemciyle birlikte Mali-450 GPU yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda 1 GB’lık RAM mevcut.

Cihaz hem uzaktan kumanda hem de mobil uygulamayla kontrol edilebiliyor. Hafif bir gövdeye sahip olan cihazda Android TV Pie işletim sistemi bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede cihaza uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip. Mi Stick, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick, Chromecast desteği de sunuyor

Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video tuşları göze çarpıyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip. Dahili Chromecast ile videoları ve diğer içerikleri cihazdan kolayca yansıtmak da mümkün. Kullanıcılar bu model haricinde Xiaomi’nin Mi Box S 4K modelini de tercih edebilirler.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli