reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Televizyonlara uygulama desteği getiren Xiaomi Mi TV Stick’in fiyatı düştü

Televizyonları akıllandıran Xiaomi Mi Stick modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı var. 899 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan televizyon aksesuarı yapılan indirimle şu anda 595 TL‘ye satılıyor.

Eski televizyon modellerine akıllı yeteneklere kavuşturan Mi Stick’te dört çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. Cihazda bu işlemciyle birlikte Mali-450 GPU bulunuyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda 1 GB’lık RAM mevcut. 29 gram ağırlığındaki cihazın kutu içeriğinden bir kumanda da çıkıyor. Kullanıcılar cihazı bu sayede kontrol edebiliyor. Televizyonlara HDMI bağlantısı üzerinden bağlanan Mi Stick, Android TV Pie yüklü geliyor. Mi Stick’e uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip.

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Xiaomi Mi Stick, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick sesli asistan desteği de sunuyor

Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video tuşları göze çarpıyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip. Dahili Chromecast ile videolar ve diğer içerikler cihazdan kolayca yansıtılabiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!