reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick
Xiaomi
Xiaomi

Televizyonlara uygulama desteği getiren Xiaomi Mi TV Stick yeniden A101’de satışta

Geçtiğimiz ay A101‘de satışa sunulan Xiaomi Mi TV Stick yeniden A101’de satışa sunuldu. Akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonları akıllandıran cihazın A101’deki fiyatı ise 699 TL.

Uzaktan kumandayla gelen cihaz hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. 29 gram ağırlığındaki cihaz mobil cihazlara yüklenen uygulamayla da kontrol edilebiliyor. Android TV Pie yüklü gelen cihaza mobil cihazlarda olduğu gibi oyunlar veya uygulamalar yüklenebiliyor. Kullanıcılar bu cihazı kullanarak Netflix veya Amazon Prime Video gibi servisleri kullanabiliyor. Cihazda ayrıca Google Asistan desteği de mevcut. Bu sayede cihaz sesli olarak kontrole imkan tanıyor. Kullanıcılar uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor. Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video tuşları göze çarpıyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick hangi cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor?

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Xiaomi Mi TV Stick, ses tarafında da dikkat çekiyor. Cihaz DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor. Dahili Chromecast ile videolar ve diğer içerikler cihazdan kolayca yansıtılabiliyor.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın