reklamı kapat

POPÜLER

Acer P5530i
Acer P5530i

Full HD’li Acer P5530i projektörün Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Full HD çözünürlüklü DLP projektör Acer P5530i, sinema deneyimini evlerde yaşamak isteyen kullanıcıları hedef alıyor. 3D teknolojisi yaygın olarak kullanılmasa da 3D teknolojisi de projektörde yer alıyor.

4.000 ANSI lümen parlaklık sunan projektör yansıtılan görüntünün her bir karesini analiz ediyor. 20.000:1’e ulaşan dinamik kontrast oranına sahip olan cihazda ColorBoost 3D teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji binlerce saatlik kullanımdan sonra bile hem 2D hem 3D içeriklerde renklerin doğada olduğu gibi canlı ve gerçekçi olmasını sağlıyor. Acer LumiSense teknolojisi ise izlenen içeriğe göre görüntü parlaklığını ve renk doygunluğunu ayarlıyor.  P5530i’nin BlueLightShield teknolojisi ise uzun süre projeksiyon karşısında vakit geçirenlerin göz yorgunluğunu önlemek için zararlı mavi ışıkları filtreliyor. 5530i’nin 1.3x optik zoom özelliği ile geniş bir görüntü elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer P5530i Türkiye satış fiyatı ne kadar?

İki adet HDMI, bir adet VGA ve bir adet USB ise projektörün sunduğu bağlantı noktaları arasında. Mobil USB Görüntüleme özelliğiyle içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde projektöre aktarmak mümkün. 16 Watt gücünde entegre hoparlörü de bünyesinde barındıran projektör bu sayede harici bir hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor. 10 bin saatlik lamba ömrü bulunan projektörün Türkiye’deki fiyatı ise 8.499 TL.

İlginizi Çekebilir

BMW’nin çok gelişmiş ve fütüristik elektrikli motosiklet modeli