reklamı kapat

POPÜLER

Fury Road’un öncesini konu alan yeni bir Mad Max filmi geliyor

Mad Max: Fury Road‘un ardından Charlize Theron’un muhteşem Furiosa performansına doyamadıysanız hazır olun; George Miller yeni bir film için kolları sıvamış olabilir.

Geçtiğimiz yıl sinemalardaki yerini alan ve 378 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Mad Max: Fury Road filminin ardından George Miller’ın yeni bir Mad Max filmi daha çekeceği konuşuluyordu. Her ne kadar George Miller ya da Warner Bros. konu üzerine açıklama yapmamış olsa da Mad Max: Fury Road filminin öncesini konu alan yeni bir filmin çekimlerine Avustralya’da başlandığı iddia ediliyor.

Herald Sun‘ın ortaya attığı bu iddiaya göre yeni film Charlize Theron’un Fury Road’da canlandırdığı karakter olan Furiosa üzerine yoğunlaşacak. Furiosa ile ilgili çok az bilgi paylaşan Fury Road filminin ardından, karakteri merkezine alan bir film oldukça etileyici olabilir.

Miller her ne kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa da daha önceki röportajlarında iki yeni film daha planladığını ancak sekiz ay güneş ve tozun altında geçen Fury Road çekimlerinin ardından biraz ara vermek istediğini belirtmişti. Yeni filmin çıkış tarihi belli değil ancak o zamana kadar Blu-ray setiyle Mad Max maratonları yapabilirsiniz.