reklamı kapat

POPÜLER

BMW CE 04

Fütüristik tasarımıyla ilgi odağı olan BMW CE 04 için Türkiye satış tarihi açıklandı

Tasarımıyla küresel çapta ses getiren BMW CE 04, önümüzdeki yıl içerisinde Motorrad’ın Türkiye listesindeki yerini alacak.

BMW’nin elektrik geleceği odağında geçtiğimiz yıl içerisinde konsept olarak tanıttığı motosiklet modeli kısa süre önce seri üretim dinamikleriyle karşımıza çıkarıldı. CE 04 adıyla son kullanıcıya sunulacağını gördüğümüz model, fütüristtik tasarımı sayesinde geleneksel motosiklet modellerinden ayrışarak küresel çapta ses getirmeyi başardı. Elektrikli scooter segmentinde markayı temsil edecek olan BMW CE 04, Türkiye pazarı için de takvime ayrılmış durumda. Borusan Otomotiv tarafından paylaşılan bilgiler doğrultusunda modelin 2022 yılının ilk çeyreğinde Türkiye yollarında olacağı resmiyet kazandı.

BMW CE 04

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW CE 04 için öne çıkan özellikler

Birçok yenilikçi ve modern teknolojiyi bünyesinde barındıran Yeni CE 04, şehir için ideal bir sürüş sunuyor. Modelin arka tekerlek ve akü arasına yer alan elektrik motoru 42 beygirlik güç üretirken, CE 04 bu sayede 0’dan 50 km/s hıza 2,6 saniyede erişirken maksimumda ise 120 km/s hıza çıkabiliyor. CE 04’ün lityum-iyon pillerin, evlerde kullanılan elektrikten yüzde 100 doluluğa ulaşması 4 saat 20 dakika sürüyor. Kullanıcılar bu süreyi hızlı şarj teknolojisi sayesinde 1 saat 40 dakikaya indirmebiliyor. Ayrıca hızlı şarj teknolojisi sayesinde şarj seviyesini yüzde 20’den yüzde 80 doluluğa ulaştırmak sadece 45 dakika sürüyor. 10,25 inçlik bilgi ekranı ve led farlarıyla zengin standart donanımlar da sunan modelin fiyatları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

İlgili video